Złote Obrączki OE86J
  • Złote Obrączki OE86J

  Złote obrączki Colorato Liscio Uno

  (0) Reviews
  2 801,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Przedstawiamy Wam kolekcję Colorato Liscio.  Wzór Uno to płaskie, złote obrączki wykonane z żółtego i białego złota. Powierzchnia z żółtego złota jest zdobiona delikatnym matem satynowym a białe boki lekko obniżone względem żółtego środka tworząc delikatny rant. Możliwa konfiguracja wzorów matu. Obrączki bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki swojemu płaskiemu przekrojowi, jednocześnie ergonomiczne poprzez nadanie wnętrzu soczewkowego kształtu. Obrączka to element który będzie Wam towarzyszył codziennie. Ta będzie pasować do reszty biżuterii, niezależnie czy gustujecie w żółtym, białym złocie czy srebrze. Ponadczasowy, prosty design jest uniwersalny tak samo jak zestaw kolorów z których się składa.

  Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaska góra z wstawkami z białego złota z delikatnym rantem, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  oe86j

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Colorato Liscio Uno

  Write your review