Obniżki cen
Litera złota MLitera złota M
624,00 złCena podstawowa-20%779,50 złCena
(0) Reviews
Litera złota WLitera złota W
557,00 złCena podstawowa-20%696,05 złCena
(0) Reviews
Litera złota HLitera złota H
544,00 złCena podstawowa-20%679,94 złCena
(0) Reviews
Bestsellery
Litera złota KLitera złota K
395,00 złCena podstawowa-20%494,02 złCena
(0) Reviews
Nowe
Celebrytki
Celebrytki

Złoty naszyjnik składający się z łańcuszka oraz zawieszki, lub kilku zawieszek, który nazwany został "złotą celebrytką" jest idealnym pomysłem na drobny, złoty dodatek do każdej kreacji. Niezwykle delikatny a jednocześnie widoczny. Spopularyzowany został przez gwiazdy które oglądamy na ekranach telewizyjnych, stąd jego nazwa. Trend został szybko podchwycony przez świat mody i został z nami na dłużej. Te delikatne łańcuszki, naszyjniki świetnie przyjęły się pośród Was, drogie Panie. Nie ma w tym nic dziwnego. Szeroka oferta zawieszek do łańcuszków - celebrytek pozwala bardzo dokładnie personalizować swój naszyjnik. Mamy duży wybór gotowych wzorów - złotych zawieszek w różnym kształcie.

Od złotych serduszek, poprzez koniczynki, puzzle, liście, napisy "love", złote skrzydła, kwiaty, kluczyki, złote znaki nieskończoności, chmurki itp. Możliwości są nieograniczone.

A jeżeli nie znajdziecie gotowej propozycji Waszej złotej celebrytki marzeń możecie do nas napisać. Na zamówienie wykonamy dowolna zawieszkę, tak by Twój naszyjnik był "tym jedynym".

Złote łańcuszki - celebrytki w firmie Janiko złote Rzemiosło wykonywane są w oparciu o łańcuszek o splocie "ankier". Nazwa tak pochodzi z języka angielskiego, od słowa "anchor" oznaczającego kotwicę. Oczywiście wiąże się to z faktem, że ten złoty łańcuszek przypomina (w splocie) łańcuch tego elementu wyposażenia okrętu. Ważna kwestią jest też wytrzymałość. Pośród wszystkich splotów złotych łańcuszków ten jest stosunkowo wytrzymały na przetarcia i zupełnie niepodatny na złamania. Na tym podobieństwa jednak się kończą. Nasze łańcuszki - celebrytki produkujemy w próbie 585 (14 ct). Łańcuszki te można wybrać w czterech długościach. 40, 42, 45 i 50 cm. Każda z tych długości posiada dodatkowa regulację w zakresie 3 cm. Są to dodatkowe 3 cm. Również zawieszki na łańcuszek maja próbę 585 (14 ct). W firmie Janiko Złote Rzemiosło wycinane są laserem co gwarantuje niezwykłą precyzję, powtarzalność wzorów, oraz nieograniczone możliwości kreacji nowych wzorów na specjalne zamówienie. Całość składamy ręcznie, tak by jakość naszych złotych celebrytek zadowoliła nawet najbardziej wymagające klientki. Zapraszamy do obejrzenia oferty!

Czytaj więcej

Celebrytki

View Left Column

Jest 76 produktów.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktywne filtry