Złote obrączki Dedizione

  (0) Reviews
  4 347,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Półokrągłe obrączki Dedizione to propozycja dla kreatywnych Młodych Par. Zostały zaprojektowane tak, byście mogli tworzyć. Pomyślcie co chcielibyście mieć zawsze przy sobie? Imię ukochanej osoby? Datę ślubu? A może jakąś ważną dla Was sentencję? Może tytuł piosenki przy której się poznaliście? Albo filmu który uwielbiacie? Może to być też Wasz życiowy cel. Możliwości są nieograniczone. Wy dajecie nam tekst, my grawerujemy go na białej części obrączek. Zwróćcie uwagę że jest ona obniżona w stosunku do żółtej części. Dlaczego? By grawer który wymyślicie był z Wami dłużej. Taka konstrukcja obrączek sprawia że napis jest chroniony, przez co będzie czytelny zawsze. Pomyśleliśmy o wszystkim!

  Obrączki dostępne są w szerokościach od 5,5 - 7,5 mm.

  Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła góra z wstawką (na boku) z białego złota, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

  a229j

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Dedizione

  Write your review