• -15%
Złote obrączki OE216
  • Złote obrączki OE216

Złote obrączki Allure

(0) Reviews
5 285,78 zł
4 493,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Allure to eleganckie obrączki stworzone z dwóch stopów złota, żółtego i białego, połączonych w kształt fali. Damska obrączka ozdobiona jest 7 brylantami (lub, opcjonalnie cyrkoniami) oprawionymi również w kształt fali. Czy popłyniecie z nami w ten rejs? Czy pociągnie Was ta estetyka? Tego nie wiemy. Wiemy na pewno że Wasze obrączki ślubne wykonamy z należytą starannością a jakość z jaką macie do czynienia jest najwyższej próby.

Dlaczego nie boimy się tak pisać? Bo jesteśmy producentem i dbamy o najwyższe standardy sztuki złotniczej. Wracając do obrączek. Możecie je skonfigurować w kwestii szerokości (6 - 8,5 mm), koloru (na zamówienie wykonamy je w wybranej przez Was barwie), oraz kamieni (oprawimy kamienie które wybierzecie). Co jeszcze możemy dla Was zrobić? :)

Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła góra, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

oe216

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Allure

Write your review