Złote obrączki OE216
  • Złote obrączki OE216

  Złote obrączki Allure

  (0) Reviews
  3 746,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Allure to eleganckie obrączki stworzone z dwóch stopów złota, żółtego i białego, połączonych w kształt fali. Damska obrączka ozdobiona jest 7 brylantami (lub, opcjonalnie cyrkoniami) oprawionymi również w kształt fali. Czy popłyniecie z nami w ten rejs? Czy pociągnie Was ta estetyka? Tego nie wiemy. Wiemy na pewno że Wasze obrączki ślubne wykonamy z należytą starannością a jakość z jaką macie do czynienia jest najwyższej próby.

  Dlaczego nie boimy się tak pisać? Bo jesteśmy producentem i dbamy o najwyższe standardy sztuki złotniczej. Wracając do obrączek. Możecie je skonfigurować w kwestii szerokości (6 - 8,5 mm), koloru (na zamówienie wykonamy je w wybranej przez Was barwie), oraz kamieni (oprawimy kamienie które wybierzecie). Co jeszcze możemy dla Was zrobić? :)

  Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła góra, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  oe216

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Allure

  Write your review