• -15%
Złote obrączki O8.2
  • Złote obrączki O8.2

Złote obrączki Forla Due

(0) Reviews
3 167,44 zł
2 692,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Forla Due to oczywiście odwrotność obrączek ślubnych Forla. Tu bazą jest złoto żółte a ozdobna wstawka wykonana jest z białego złota. Fasetowane brzegi w żółtym złocie również świetnie odbijają światło, mienią się, jednak ich kolor powoduje że te odbicia maja trochę inny charakter. Mamy tu bardziej błyszczące złoto, niż rodzaj odblasku brylantowego. Jeżeli chcesz osiągnąć taki właśnie efekt, wybierz to zestawienie. Biała wstawka pełni tu rolę dodatku, który urozmaica powierzchnię obrączki, ewentualnie dobrze koresponduje z białą biżuterią noszona obok.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągły , żółte złoto z białą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

O8.2

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Forla Due

Write your review