Złote obrączki O8.1
  • Złote obrączki O8.1

  Złote obrączki Forla

  (0) Reviews
  3 167,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Obrączki ślubne Forla są dość klasyczne w kwestii przekroju. Są półokrągłe. Ich głównym elementem ozdobnym jest wkładka z żółtego złota, oraz fasetowane powierzchnie na białych rantach. Te fasety, podobnie jak to ma miejsce w kamieniach szlachetnych mają za zadanie mienić się i odbijać światło w różnych kierunkach. Nie zobaczycie tego na zdjęciu, ponieważ obrączki są na nim nieruchome. Kiedy założycie je na palec, te małe powierzchnie odbijają światło i mienia się niczym diament. żółta wstawka będzie świetnie korespondować z resztą Waszej biżuterii, o ile wykonana jest z żółtego złota. Jeżeli nosicie tylko białe, bądź srebro, polecamy wzór Forla Due w którym kolory są odwrócone.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągły , białe złoto z żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  O8.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Forla

  Write your review