• -15%
Złote obrączki O8.1
  • Złote obrączki O8.1

Złote obrączki Forla

(0) Reviews
3 167,44 zł
2 692,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki ślubne Forla są dość klasyczne w kwestii przekroju. Są półokrągłe. Ich głównym elementem ozdobnym jest wkładka z żółtego złota, oraz fasetowane powierzchnie na białych rantach. Te fasety, podobnie jak to ma miejsce w kamieniach szlachetnych mają za zadanie mienić się i odbijać światło w różnych kierunkach. Nie zobaczycie tego na zdjęciu, ponieważ obrączki są na nim nieruchome. Kiedy założycie je na palec, te małe powierzchnie odbijają światło i mienia się niczym diament. żółta wstawka będzie świetnie korespondować z resztą Waszej biżuterii, o ile wykonana jest z żółtego złota. Jeżeli nosicie tylko białe, bądź srebro, polecamy wzór Forla Due w którym kolory są odwrócone.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągły , białe złoto z żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

O8.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Forla

Write your review