• -15%
Złote Obrączki  N7230.1
  • Złote Obrączki  N7230.1

Złote obrączki Casoria

(0) Reviews
4 347,18 zł
3 695,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Casoria to złote obrączki ślubne których bazą jest białe złoto. Elementem ozdobnym jest nakładka z satynowanego, żółtego złota z nacięciami po skosie. To ciekawy wzór w którym miesza się kilka powierzchni. Od wypolerowanej białej, poprzez złotą satynę urozmaiconą błyskającymi pod różnym kątem, światłem odbitym, nacięciami. bardzo ciekawa propozycja do osób gustujących w wyrobach łączących różne kolory złota. Obrączki, jak wszystkie nasze wzory, są wykonane perfekcyjnie pod każdym względem. Powierzchnie wewnętrzne są przyjazne i ergonomiczne, zewnętrzne wykonane z dbałością o szczegóły, oraz odporne na zużycie.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaski, białe złoto z żółtą, satynowaną nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

N7230.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Casoria

Write your review