• -15%
Złote obrączki C5501.1
  • Złote obrączki C5501.1

Złote obrączki Apulia

(0) Reviews
3 161,59 zł
2 687,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki ślubne Apulia to kwintesencja tradycyjnego designu z bardzo delikatna nutą zmian. Tradycja to kształt, forma obrączki. Jest klasycznie półokrągła z ergonomiczną "soczewką" od środka. Świerzy powiew wnosi tu kolor, oraz delikatne nacięcie po środku, wzdłuż obrączki, mające na celu ten podział kolorystyczny uwydatnić. Mamy tu zatem pół na pół podkreślone dodatkowo poprzez wyraźne nacięcie. To nacięcie jest przydatne w kontekście użytkowania obrączek. Nie pozwala kolorom się zlewać i są one wyraźnie widoczne nawet wtedy, gdy powierzania nie jest już nowa. Jeżeli więc ten rodzaj podziału kolorystycznego jest dla Was istotny, polecamy złote obrączki ślubne Apulia z całego serducha. Sprawdzą się na 100%!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągły, żółte i białe złoto pół na pół. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

C5501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Apulia

Write your review