Złote obrączki C5501.1
  • Złote obrączki C5501.1

  Złote obrączki Apulia

  (0) Reviews
  3 162,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Obrączki ślubne Apulia to kwintesencja tradycyjnego designu z bardzo delikatna nutą zmian. Tradycja to kształt, forma obrączki. Jest klasycznie półokrągła z ergonomiczną "soczewką" od środka. Świerzy powiew wnosi tu kolor, oraz delikatne nacięcie po środku, wzdłuż obrączki, mające na celu ten podział kolorystyczny uwydatnić. Mamy tu zatem pół na pół podkreślone dodatkowo poprzez wyraźne nacięcie. To nacięcie jest przydatne w kontekście użytkowania obrączek. Nie pozwala kolorom się zlewać i są one wyraźnie widoczne nawet wtedy, gdy powierzania nie jest już nowa. Jeżeli więc ten rodzaj podziału kolorystycznego jest dla Was istotny, polecamy złote obrączki ślubne Apulia z całego serducha. Sprawdzą się na 100%!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągły, żółte i białe złoto pół na pół. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  C5501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Apulia

  Write your review