• -15%
Złote Obrączki B7501.1
  • Złote Obrączki B7501.1

Złote obrączki Roma

(0) Reviews
4 742,38 zł
4 031,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Roma. Obrączki dwukolorowe o szerokościach od 6 do 8.5 mm. Dość szerokie, półokrągłe z białym złotem biegnącym wzdłuż obrączki. Dla podkreślenia odcięcia, na łączeniu kolorów znajduje się wyraźne nacięcie. Te obrączki świetnie sprawdza się w przypadku łączenia biżuterii z tą z białego złota, bądź srebra. Wnętrze jak zawsze u Janiko Złote Rzemiosło ma kształt soczewki co świetnie sprawdza się w noszeniu. Ten zabieg uwalnia was od odparzeń, oraz ułatwia zdejmowanie obrączek kiedy to konieczne.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

B7501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Roma

Write your review