Złote Obrączki B7501.1
  • Złote Obrączki B7501.1

  Złote obrączki Roma

  (0) Reviews
  3 601,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Roma. Obrączki dwukolorowe o szerokościach od 6 do 8.5 mm. Dość szerokie, półokrągłe z białym złotem biegnącym wzdłuż obrączki. Dla podkreślenia odcięcia, na łączeniu kolorów znajduje się wyraźne nacięcie. Te obrączki świetnie sprawdza się w przypadku łączenia biżuterii z tą z białego złota, bądź srebra. Wnętrze jak zawsze u Janiko Złote Rzemiosło ma kształt soczewki co świetnie sprawdza się w noszeniu. Ten zabieg uwalnia was od odparzeń, oraz ułatwia zdejmowanie obrączek kiedy to konieczne.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  B7501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Roma

  Write your review