• -15%
Złote obrączki B6501.1
  • Złote obrączki B6501.1

Złote obrączki Palloncino

(0) Reviews
3 951,98 zł
3 359,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Te obrączki nazwaliśmy Palloncino. Projektując je chcieliśmy by sprawiały wrażenie "nadmuchanych", stąd nawiązanie do włoskiego "palloncino" - balonik. Nie obawiajcie się, obrączki oczywiście są pełne w środku i wykonane w tej samej technologii co reszta. Ich kształt został jedynie zmodyfikowany tak by sprawiać wrażenie jeszcze bardziej okrągłych ;) Wyglądają przez to bardzo "bogato" i na pewno zostanie to zauważone! Jeżeli szukacie czegoś efektownego to jest to propozycja dla Was. Przy czym otrzymujecie, jak zwykle w Janiko Złote Rzemiosło, najwyższa jakość wykonania i obsługi!

Aha, jeszcze jedno. Chcecie odwrócić kolory? Nie ma problemu! Poszukajcie Palloncino Versione ;)

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła góra z wstawkami z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

B6501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Palloncino

Write your review