• -15%
Złote Obrączki OE27J
  • Złote Obrączki OE27J

Złote obrączki Strisce Bicolori

(0) Reviews
3 951,98 zł
3 359,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Strisce Bicolori to płaskie obrączki ślubne gdzie główną rolę gra kolor. Szerokość wstawki z białego złota stwarza wrażenie że obrączka składa się z 3 równych, cienkich obrączek.

Jeżeli Twoim wyborem jest solidność, wygoda, oraz minimalistyczny design, a do tego chcesz by obrączki ślubne dobrze komponowały się z reszta Twojej biżuterii w różnych kolorach, to jest to Twój wybór! Oczywiście, pisząc o wygodzie, mamy na myśli wnętrze o przekroju soczewki, co przy płaskich obrączkach wcale nie jest standardem. W Janiko Złote Rzemiosło standardem jest Twój komfort i zadowolenie, dlatego dbamy o każdy aspekt podczas projektowania obrączek ślubnych.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaska góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

oe27j

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Strisce Bicolori

Write your review