Złote Obrączki OE27J
  • Złote Obrączki OE27J

  Złote obrączki Strisce Bicolori

  (0) Reviews
  3 952,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Strisce Bicolori to płaskie obrączki ślubne gdzie główną rolę gra kolor. Szerokość wstawki z białego złota stwarza wrażenie że obrączka składa się z 3 równych, cienkich obrączek.

  Jeżeli Twoim wyborem jest solidność, wygoda, oraz minimalistyczny design, a do tego chcesz by obrączki ślubne dobrze komponowały się z reszta Twojej biżuterii w różnych kolorach, to jest to Twój wybór! Oczywiście, pisząc o wygodzie, mamy na myśli wnętrze o przekroju soczewki, co przy płaskich obrączkach wcale nie jest standardem. W Janiko Złote Rzemiosło standardem jest Twój komfort i zadowolenie, dlatego dbamy o każdy aspekt podczas projektowania obrączek ślubnych.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaska góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

  oe27j

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Strisce Bicolori

  Write your review