Złote obrączki Toryfa

  (0) Reviews
  3 466,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Toryfa. Obrączki ślubne o solidnej grubości podkreślonej odpowiednio wysokim rantem. Mają lekko półokrągły przekrój, oraz lekko soczewkowe wnętrze pozwalające nosić je bez ucisku i podrażnień. Elementem ozdobnym są wyraźne, podwójne, dość głębokie nacięcia przy obu krawędziach biegnące dookoła obrączki. Jeżeli uważasz że obrączki powinny być solidne a sama półokrągła powierzchnia to za mało, rozważ tę propozycję. Koncept ten jest wyważony, a jednak inny niż większość tradycyjnych wzorów. No i jakość naszych obrączek! Nie wierzysz? Sprawdź na naszym Facebooku!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - lekko półokrągłe. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 11g - w zależności od wybranych szerokości.

  a5501

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Toryfa

  Write your review