• -15%

Złote obrączki Toryfa

(0) Reviews
3 465,96 zł
2 946,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Toryfa. Obrączki ślubne o solidnej grubości podkreślonej odpowiednio wysokim rantem. Mają lekko półokrągły przekrój, oraz lekko soczewkowe wnętrze pozwalające nosić je bez ucisku i podrażnień. Elementem ozdobnym są wyraźne, podwójne, dość głębokie nacięcia przy obu krawędziach biegnące dookoła obrączki. Jeżeli uważasz że obrączki powinny być solidne a sama półokrągła powierzchnia to za mało, rozważ tę propozycję. Koncept ten jest wyważony, a jednak inny niż większość tradycyjnych wzorów. No i jakość naszych obrączek! Nie wierzysz? Sprawdź na naszym Facebooku!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - lekko półokrągłe. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 11g - w zależności od wybranych szerokości.

a5501

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Toryfa

Write your review