• -15%
Złote Obrączki Classico Secondo 3mm Białe Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 3mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 3mm Białe Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 6mm Białe Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 6mm Żółte Złoto

Złote obrączki Classico Secondo 3mm - 6mm

(0) Reviews
2 247,51 zł
1 910,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Classico Secondo to obrączki ślubne trochę bardziej wypukłe (w porównaniu do Classico Prima). W przekroju są minimalnie wyższe. To kompromis pomiędzy obrączką prawie płaską a tą mocno wypukłą. Różnice są niewielkie, jednak doskonale widoczne gołym okiem. Możesz je spersonalizować w zakresie szerokości od 3 do 6 mm. Daje to, mimo ich minimalistycznego designu duże pole do zróżnicowanie wersji damskiej i męskiej. Chcecie obrączki ślubne jednakowej szerokości? Nie ma problemu! Chcecie by w tym samym wzorze różniły się szerokością? Wybierzcie tę która Wam odpowiada! Damska może być wąska -delikatna, męska szersza - bardziej solidna. To Wy wybieracie. Jak każde obrączki od Janiko Złote Rzemiosło gwarantujemy Wam że zostaną wykonane w nowoczesnej technologii bezszwowej. Stop będzie twardy i odporny na zarysowania. A ich kształt (przekrój) będzie ergonomiczny dzięki delikatnej soczewce od spodu. 

Reasumując.

Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Przekrój - zaokrąglona góra, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

Przybliżona waga prezentowanej pary 6g - 11g - w zależności od wybranych szerokości.

b30

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Classico Secondo 3mm - 6mm

Write your review