Złote Obrączki A131
  • Złote Obrączki A131

  Złote obrączki Aqua

  (0) Reviews
  4 203,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Aqua to obrączki z falą. Tradycyjny półokrągły przekrój (oczywiście z ergonomiczną "soczewką" od spodu), wypolerowana na lustro powierzchnia i wygrawerowany motyw fali. Całość dopełnia 7 naturalnych brylantów oprawionych w damskiej obrączce. Kamienie mają średnicę 1x1,75mm 2x1,50mm 4x1,25mm i masę 0,11 ct. i doskonale wpisują się w motyw. Męską obrączkę ozdabia jedynie motyw fali. To bardzo popularny wzór, jeden z tych, których popularność nie słabnie od kilku lat. Czy to dobrze dla Was? Jeżeli Wam się spodobały nie powinno mieć to znaczenia. Jeżeli natomiast jesteście indywidualistami… Mamy duże portfolio wzorów. Szukajcie dalej, coś dla siebie znajdziecie na pewno!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - półokrągłe. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  A131

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Aqua

  Write your review