• Nowy
OL4501
  • OL4501

Złote obrączki z motywem serca

(0) Reviews
3 308,00 zł
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki z mtywem serca to kompozycja 20 brylantów o masie 0,46 ct. (Oczywiście, opcjonalnie, jest możliwość oprawienia dowolnych kamieni. Cyrkonie, szafiry, szmaragdy, co sobie wymyślicie). Wybrane kamienie oprawione są ręcznie w obrączce damskiej. To ona ma lśnić i robić wrażenie. Kamienie mają 1,75 mm średnicy co sprawia że obrączka robi wrażenie "bogatej". Dodatkowo, w przestrzeniach pomiędzy kamieniami, obrączka jest ozdobiona sercami, których motyw idealnie uzupełnia wzór.

Męska część tego "duetu" to gładka powierzchnia w solidnej, grubej obrączce o ergonomicznym kształcie. Do wyboru macie dwa kolory złota. Tradycyjny żółty, oraz biały. Który wybierzecie zależy już tylko od Waszej fantazji ;)

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym lub białym.

→ Przekrój - delikatnie zaokrąglone.

Wnętrze w kształcie soczewki, które sprawia, że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

OL4501

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki z motywem serca

Write your review