OL4501
  • OL4501

  Złote obrączki z motywem serca

  (0) Reviews
  3 308,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Obrączki z mtywem serca to kompozycja 20 brylantów o masie 0,46 ct. (Oczywiście, opcjonalnie, jest możliwość oprawienia dowolnych kamieni. Cyrkonie, szafiry, szmaragdy, co sobie wymyślicie). Wybrane kamienie oprawione są ręcznie w obrączce damskiej. To ona ma lśnić i robić wrażenie. Kamienie mają 1,75 mm średnicy co sprawia że obrączka robi wrażenie "bogatej". Dodatkowo, w przestrzeniach pomiędzy kamieniami, obrączka jest ozdobiona sercami, których motyw idealnie uzupełnia wzór.

  Męska część tego "duetu" to gładka powierzchnia w solidnej, grubej obrączce o ergonomicznym kształcie. Do wyboru macie dwa kolory złota. Tradycyjny żółty, oraz biały. Który wybierzecie zależy już tylko od Waszej fantazji ;)

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym lub białym.

  → Przekrój - delikatnie zaokrąglone.

  Wnętrze w kształcie soczewki, które sprawia, że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  OL4501

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki z motywem serca

  Write your review