• -15%
Złote obrączki A3002
  • Złote obrączki A3002
  • Złote obrączki A3002

Złote obrączki Bellano

(0) Reviews
10 088,09 zł
8 575,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki złote Bellono występują, w naszej ofercie, w szerokościach od 3 do 6 mm. W damskiej obrączce oprawiliśmy 32 brylanty o średnicy 1,5 mm i masie 0,38 ct. Opcjonalnie mogą się tam znaleźć dowolne, wybrane przez Was, kamienie szlachetne. Zauważ że profil tej obrączki skonstruowany jest tak, by chronić kamienie przed uszkodzeniami podczas użytkowania. Dłużej będą maksymalnie odbijać światło, co czyni je błyszczącymi. Kamienie oprawiamy ręcznie a na oprawę otrzymujecie gwarancję. Męska obrączka to prosty, płaski design z ergonomicznym soczewkowym przekrojem od spodu. Obrączki te dostępne są w dwóch kolorach. Żółtym i białym.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 6g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

A3002

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Bellano

Write your review