• -15%
Złote obrączki C109
  • Złote obrączki C109

Złote obrączki Celto Due

(0) Reviews
6 529,31 zł
5 550,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Celto Due. te obrączki to kontynuacja kolekcji Celto. Dokładnie ten sam minimalistyczny kształt, zmiękczony lekko przez półokrągłe krawędzie boczne. Różnice? Ilość kamienie i szerokość obrączek. Mamy tu 7 brylantów o łącznej masie 0,107 ct, lub dowolnych wybranych przez Was kamieni szlachetnych (cyrkonii, szafirów itp.). Mamy też szerokości dostępne w zakresie od 6 - 7,5 mm. Pamiętajcie jednak że obrączki te można "mieszać". Więc jeśli On chce mieć ja szeroką to tu, a jeśli Ona gustuje jednak w delikatniejszym, węższym wzorze to zapraszamy na stronę obrączek Celto, lub Celto tre. Nie ma u nas rzeczy niemożliwych!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

C109

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Celto Due

Write your review