Złote obrączki C109
  • Złote obrączki C109

  Złote obrączki Celto Due

  (0) Reviews
  6 529,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Celto Due. te obrączki to kontynuacja kolekcji Celto. Dokładnie ten sam minimalistyczny kształt, zmiękczony lekko przez półokrągłe krawędzie boczne. Różnice? Ilość kamienie i szerokość obrączek. Mamy tu 7 brylantów o łącznej masie 0,107 ct, lub dowolnych wybranych przez Was kamieni szlachetnych (cyrkonii, szafirów itp.). Mamy też szerokości dostępne w zakresie od 6 - 7,5 mm. Pamiętajcie jednak że obrączki te można "mieszać". Więc jeśli On chce mieć ja szeroką to tu, a jeśli Ona gustuje jednak w delikatniejszym, węższym wzorze to zapraszamy na stronę obrączek Celto, lub Celto tre. Nie ma u nas rzeczy niemożliwych!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  C109

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Celto Due

  Write your review