• -10%
Złote obrączki C106
  • Złote obrączki C106

Złote obrączki Celto

(0) Reviews
2 923,20 zł
2 631,00 złZniżka 10%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

 

dotpay

 

PayPal

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Celto to podstawowa wersja płaskiej obrączki z wyraźnie zaznaczonym półokrągłym rantem. Rant ten, z jednej strony jest bardzo wygodny w noszeniu, ergonomiczny, z drugiej wizualnie sprawia że kształty są bardziej miękkie, przyjazne, przyjemniejsze. Damska wersja ozdobiona jest nacięciem w którym umieszczone są 4 kamienie. Mogą to być cyrkonie, brylanty (łączna masa 0,05 ct.) bądź dowolnie wybrane przez Was kamienie. To kolejna (obok Sensuale) kolekcja łącząca odmienne oczekiwania Pań i Panów. Z jednej strony dość oszczędna i prosta obrączka męska, z drugiej ozdobna obrączka damska.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

C106

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Celto

Write your review