Złote obrączki A214
  • Złote obrączki A214

  Złote obrączki Linea a Specchio

  (0) Reviews
  3 166,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Złote obrączki Multicolore to kolekcja charakteryzującą się połączeniem złota żółtego z białym. Musicie wiedzieć że nie idziemy na skróty. Białe złoto to u nas nie żółte pokryte rodem. Wykonujemy Wasze obrączki zgodnie ze sztuką złotniczą i składają się one naprawdę z dwóch stopów metalu różniących się kolorem. Możecie być pewni że po latach nie zmienią wyglądu! Wzór Linea a Specchio to połączenie takich właśnie kolorów. Na zewnątrz tradycyjny żółty kolor, w środku wstawka z białego złota dodatkowo nacięta dziesiątkami luster. Te mikroskopijne lusterka mają za zadanie błyszczeć w każdym świetle. Nadawać Waszym obrączkom wyjątkowy blask i sprawiać byście czuli się w nich wyjątkowo. W dodatku są delikatne i niezwykle trwałe. 

  Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - zaokrąglona góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 10g - w zależności od wybranych szerokości.

  A214

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Linea a Specchio

  Write your review