Złote obrączki Alcamo

  (0) Reviews
  3 360,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Alcamo to bardzo ozdobne wzornictwo w którym zmieściliśmy wiele elementów w jednych obrączkach. Mamy tu bazę z białego, szczotkowanego złota a wzdłuż żółtą, wypolerowaną wstawkę. Każdy z tych elementów jest przedzielony wypolerowanym nacięciem. Mamy też pięć brylantów (opcjonalnie cyrkonii).  Tak dużo w jednych obrączkach! Wyobrażacie to sobie? Więc jeśli lubicie przepych w nowoczesnym wydaniu, są to obrączki dla Was. Praktycznie więcej zmieścić w jednych obrączkach się nie da! Tak, zdecydowanie jest to propozycja "na bogato" !:) 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaskie, białe, szczotkowane złoto z żółtą, wypolerowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  Z11.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Alcamo

  Write your review