• -15%

Złote obrączki Alcamo

(0) Reviews
4 750,48 zł
4 038,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Alcamo to bardzo ozdobne wzornictwo w którym zmieściliśmy wiele elementów w jednych obrączkach. Mamy tu bazę z białego, szczotkowanego złota a wzdłuż żółtą, wypolerowaną wstawkę. Każdy z tych elementów jest przedzielony wypolerowanym nacięciem. Mamy też pięć brylantów (opcjonalnie cyrkonii).  Tak dużo w jednych obrączkach! Wyobrażacie to sobie? Więc jeśli lubicie przepych w nowoczesnym wydaniu, są to obrączki dla Was. Praktycznie więcej zmieścić w jednych obrączkach się nie da! Tak, zdecydowanie jest to propozycja "na bogato" !:) 

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaskie, białe, szczotkowane złoto z żółtą, wypolerowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

Z11.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Alcamo

Write your review