Złote obrączki S13.1
  • Złote obrączki S13.1

  Złote obrączki Chieri

  (0) Reviews
  3 167,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Chieri To obrączki ślubne wykonane prawie w całości z białego złota. Ich płaski przekrój dobrze koresponduje z wzornictwem na powierzchni obrączki. Ich powierzchnia to białe, szczotkowane złoto ozdobione polerowaną wstawką ze złota żółtego. Całość tworzy dość współczesną, minimalistyczną kompozycję dla miłośników białego złota i designerskich powierzchni. Warto tu dodać że w składzie białego złota nie używamy niklu. W związku z tym nie będzie Was uczulać. Również kształt obrączek jest niezwykle ergonomiczny. Bo ważne jest nie tylko to co na zewnątrz, to co widać. Każdy element jest istotny. Przekłada się bezpośrednio na perfekcyjne obrączki ślubne i w efekcie na Wasze zadowolenie.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaskie, białe złoto z żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  A208

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Chieri

  Write your review