Złote obrączki Biella

  (0) Reviews
  2 240,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Biella to, zdecydowanie, obrączki ślubne dla minimalistów. Płaska, ścięta na krawędziach powierzchnia, której jedynym elementem ozdobnym jest połączenie dwóch kolorów złota to elegancka, minimalistyczna propozycja, która nie może Wam się nie spodobać. W takich wzorach kluczowa jest jakość wykonania. Połączenia kolorów białego i żółtego złota wykonane muszą być w sposób perfekcyjny. Tak właśnie robimy te obrączki. Nie są wymyślne, więc jakość ma tu szczególne znaczenie! Wiemy że lubicie minimalizm i w związku z tym jesteście trochę pedantami ;) Te obrączki zrobione są perfekcyjnie. Możecie na nas liczyć!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaskie ze ściętymi krawędziami , białe złoto z żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  P5001bzb

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Biella

  Write your review