• -15%

Złote obrączki Biella

(0) Reviews
3 167,44 zł
2 692,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Biella to, zdecydowanie, obrączki ślubne dla minimalistów. Płaska, ścięta na krawędziach powierzchnia, której jedynym elementem ozdobnym jest połączenie dwóch kolorów złota to elegancka, minimalistyczna propozycja, która nie może Wam się nie spodobać. W takich wzorach kluczowa jest jakość wykonania. Połączenia kolorów białego i żółtego złota wykonane muszą być w sposób perfekcyjny. Tak właśnie robimy te obrączki. Nie są wymyślne, więc jakość ma tu szczególne znaczenie! Wiemy że lubicie minimalizm i w związku z tym jesteście trochę pedantami ;) Te obrączki zrobione są perfekcyjnie. Możecie na nas liczyć!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaskie ze ściętymi krawędziami , białe złoto z żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

P5001bzb

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Biella

Write your review