Złote obrączki Pesaro Due

  (0) Reviews
  3 307,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Pesaro Due jest odwrotnością kolorystyczną obrączek Pesaro. Które wybierzecie zależy chyba tylko od tego która ze szczotkowanych ręcznie powierzchni spodoba Wam się bardziej. Biała czy żółta? Obie mają swój urok. Biała jest bardziej sterylna, zimniejsza. Żółta jest cieplejsza w odbiorze. Ale czy to lepiej? Sami nie wiemy która podoba nam się bardziej! ;) 

  Wszystko zależy od indywidualnego gustu i (co z niego wynika) biżuterii, która nosicie na co dzień obok obrączek. Jeśli jest biała, ten wybór będzie chyba Wam bliższy, jeśli żółta rozważcie wzór Pesaro.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - lekko półokrągły , żółte złoto z białą, szczotkowaną ręcznie nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

  N7915.2

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Pesaro Due

  Write your review