• -15%

Złote obrączki Pesaro Due

(0) Reviews
4 355,23 zł
3 702,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Pesaro Due jest odwrotnością kolorystyczną obrączek Pesaro. Które wybierzecie zależy chyba tylko od tego która ze szczotkowanych ręcznie powierzchni spodoba Wam się bardziej. Biała czy żółta? Obie mają swój urok. Biała jest bardziej sterylna, zimniejsza. Żółta jest cieplejsza w odbiorze. Ale czy to lepiej? Sami nie wiemy która podoba nam się bardziej! ;) 

Wszystko zależy od indywidualnego gustu i (co z niego wynika) biżuterii, która nosicie na co dzień obok obrączek. Jeśli jest biała, ten wybór będzie chyba Wam bliższy, jeśli żółta rozważcie wzór Pesaro.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - lekko półokrągły , żółte złoto z białą, szczotkowaną ręcznie nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

N7915.2

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Pesaro Due

Write your review