• -15%
Złote Obrączki  N7915.1
  • Złote Obrączki  N7915.1

Złote obrączki Pesaro

(0) Reviews
4 355,23 zł
3 702,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Złote obrączki Pesaro to jeden z naszych ulubionych projektów. Ich atrakcyjność oparta jest o strukturę szczotkowania elementu ozdobnego, którym jest nakładka z żółtego złota. Struktura ta nanoszona jest ręcznie. I to chyba właśnie ręczna praca naszych jubilerów jest tu największą wartością. Ta surowa, ręcznie wykonana powierzchnia świetnie kontrastuje z idealnie wypolerowanym białym złotem, oraz delikatnymi fasetami, odbijającymi światło, na brzegach. Prosty wzór w którym kontrasty robią świetną robotę. Nowoczesne wzornictwo z którego jesteśmy dumni szczególnie. Polecamy z całego serca!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - lekko półokrągły , białe złoto z żółtą, szczotkowaną ręcznie nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

N7915.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Pesaro

Write your review