Złote Obrączki N7915.1
  • Złote Obrączki N7915.1

  Złote obrączki Pesaro

  (0) Reviews
  3 081,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Złote obrączki Pesaro to jeden z naszych ulubionych projektów. Ich atrakcyjność oparta jest o strukturę szczotkowania elementu ozdobnego, którym jest nakładka z żółtego złota. Struktura ta nanoszona jest ręcznie. I to chyba właśnie ręczna praca naszych jubilerów jest tu największą wartością. Ta surowa, ręcznie wykonana powierzchnia świetnie kontrastuje z idealnie wypolerowanym białym złotem, oraz delikatnymi fasetami, odbijającymi światło, na brzegach. Prosty wzór w którym kontrasty robią świetną robotę. Nowoczesne wzornictwo z którego jesteśmy dumni szczególnie. Polecamy z całego serca!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - lekko półokrągły , białe złoto z żółtą, szczotkowaną ręcznie nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

  N7915.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Pesaro

  Write your review