Złote Obrączki N7230.2
  • Złote Obrączki N7230.2

  Złote obrączki Cesoria Due

  (0) Reviews
  3 081,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Obrączki złote Cesoria Due to oczywiście odwrotność wzoru Cesoria. Baza, wnętrze obrączki wykonane jest z żółtego złota, natomiast nakładka jest biała. Tak samo jak w Cesoria jest ona satynowana z naniesionymi, diamentowanymi nacięciami. Tylko od Was zależy którą konfigurację wybierzecie. Zwróćcie uwagę że nie jest to prosta zamiana kolorów. Znaczy jest, ale odbiór konkretnego zestawienia staje się całkiem inny w obu wariantach. Ta, którą aktualnie oglądasz wydaje się szersza, poprzez użycie koloru na brzegach. W przypadku białego koloru trochę on "ucieka wizualnie". Inaczej wygląda to na palcu, w zależności od karnacji. Jeżeli nie jesteście pewni, odwiedźcie nasz salon w Koninie. Jeżeli natomiast wiecie że "to jest to" przejdźcie do konfiguratora rozmiarów, oraz graweru. Resztą zajmie się Janiko Złote Rzemiosło!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaski, żółte złoto z białą, satynowaną nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

  N7230.2

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Cesoria Due

  Write your review