• -15%
Złote Obrączki  N7230.2
  • Złote Obrączki  N7230.2

Złote obrączki Cesoria Due

(0) Reviews
4 355,23 zł
3 702,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki złote Cesoria Due to oczywiście odwrotność wzoru Cesoria. Baza, wnętrze obrączki wykonane jest z żółtego złota, natomiast nakładka jest biała. Tak samo jak w Cesoria jest ona satynowana z naniesionymi, diamentowanymi nacięciami. Tylko od Was zależy którą konfigurację wybierzecie. Zwróćcie uwagę że nie jest to prosta zamiana kolorów. Znaczy jest, ale odbiór konkretnego zestawienia staje się całkiem inny w obu wariantach. Ta, którą aktualnie oglądasz wydaje się szersza, poprzez użycie koloru na brzegach. W przypadku białego koloru trochę on "ucieka wizualnie". Inaczej wygląda to na palcu, w zależności od karnacji. Jeżeli nie jesteście pewni, odwiedźcie nasz salon w Koninie. Jeżeli natomiast wiecie że "to jest to" przejdźcie do konfiguratora rozmiarów, oraz graweru. Resztą zajmie się Janiko Złote Rzemiosło!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaski, żółte złoto z białą, satynowaną nakładką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

N7230.2

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Cesoria Due

Write your review