Złote Obrączki N6630.1
  • Złote Obrączki N6630.1

  Złote obrączki Rossano

  (0) Reviews
  3 001,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Złote obrączki Rossano to synonim delikatności. Mamy tu szeroką wstawkę wykonaną ze szczotkowanego, żółtego złota. Baza ze złota białego zdaje się być tylko oprawą dla tej delikatnej w swoim wyrazie powierzchni. Mówiąc "delikatnej" mamy jednak na myśli wyłączni odczucia estetyczne. Proces technologiczny produkcji tych obrączek zapewnia im trwałość co gwarantujemy marką Janiko Złote Rzemiosło. Skupmy się więc w tej chwili na wartościach estetycznych. Szukacie obrączek które nie błyszczą wypolerowana powierzchnią, są delikatne i subtelne? Przyjrzyjcie się tej parze z bliska! Być może to właśnie to czego szukaliście. Od siebie dogadamy, że "na żywo" ten wzór robi naprawdę fajne wrażenie. Jest atrakcyjniejszy niż na zdjęciu a, przyznajcie, już tu wygląda naprawdę dobrze.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaski, białe złoto z żółtą, szczotkowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  N6630.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Rossano

  Write your review