• -15%
Złote Obrączki N6630.1
  • Złote Obrączki N6630.1

Złote obrączki Rossano

(0) Reviews
3 951,98 zł
3 359,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Złote obrączki Rossano to synonim delikatności. Mamy tu szeroką wstawkę wykonaną ze szczotkowanego, żółtego złota. Baza ze złota białego zdaje się być tylko oprawą dla tej delikatnej w swoim wyrazie powierzchni. Mówiąc "delikatnej" mamy jednak na myśli wyłączni odczucia estetyczne. Proces technologiczny produkcji tych obrączek zapewnia im trwałość co gwarantujemy marką Janiko Złote Rzemiosło. Skupmy się więc w tej chwili na wartościach estetycznych. Szukacie obrączek które nie błyszczą wypolerowana powierzchnią, są delikatne i subtelne? Przyjrzyjcie się tej parze z bliska! Być może to właśnie to czego szukaliście. Od siebie dogadamy, że "na żywo" ten wzór robi naprawdę fajne wrażenie. Jest atrakcyjniejszy niż na zdjęciu a, przyznajcie, już tu wygląda naprawdę dobrze.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaski, białe złoto z żółtą, szczotkowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

N6630.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Rossano

Write your review