• -15%

Złote obrączki Cesoria Due

(0) Reviews
3 161,59 zł
2 687,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Jeżeli przeglądacie naszą kolekcje obrączek ślubnych, to pewnie już się zorientowaliście że dopisek "due" w nazwie oznacza drugą wersję kolorystyczną wzoru podstawowego. Tym wzorem, w tym przypadku, są złote obrączki Cesoria. Wersja Due to dokładnie ten sam ozdobny design w odwróconym kolorze. Są to obrączki wykonane z białego złota z moletowaną żółtą wstawką. Zwróćcie uwagę że inaczej skomponowany kolor powoduje całkowicie inny odbiór wizualny całości. Tu żółta wstawka staje się elementem głównym, oprawionym w białe złoto. Pomimo identycznie wykonanych elementów złotej obrączki całkowicie zmienił się jej charakter. Dlatego jeśli wybraliście już swój wzór, warto dokładnie przyjrzeć się obu wersjom kolorystycznym, nie zawsze są one zamienne jeden do jednego z zachowaniem pożądanego efektu. Życzymy przyjemnego poszukiwania i trafnych wyborów!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągły, białe złoto z żółtą, moletowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

N5510.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Cesoria Due

Write your review