• -15%
Złote obrączki N5510.2
  • Złote obrączki N5510.2

Złote obrączki Cesoria

(0) Reviews
3 161,59 zł
2 687,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Casoria to obrączki ślubne o bardzo zróżnicowanej powierzchni. Mamy tu połączenie dwóch kolorów złota. Mamy również trzy rózne rodzaje powierzchni. Od środka obrączki te są gładkie, wypolerowane. Na wierchu składają się z moletowanej wstawki z białego złota, oraz żółtych, diamentowanych brzegów. Macie tu wszystko! Zwracamy uwagę na kontrast, który tworzy się pomiędzy lekko matową białą powierzchnia a błyszczącymi, mieniącymi się bokami. Jest to jeden ze wzorów w których widać to szczególnie mocno. Są to obrączki dla osób lubiących dekoracyjne wzory o średniej szerokości.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągły, żółte złoto z białą, moletowaną wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

N5510.2

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Cesoria

Write your review