Złote Obrączki J173.1
  • Złote Obrączki J173.1

  Złote obrączki Acardi

  (0) Reviews
  2 801,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Acardi to obrączki ślubne prawie jednokolorowe. "Prawie", bo jak widzicie jest tu bardzo delikatny element ze złota żółtego. O atrakcyjności tych obrączek decyduje jednak głównie ich powierzchnia. Jest delikatnie satynowana, przyjemna w dotyku i delikatna w odbiorze. Nie dajcie się jednak zwieść. Technologia w której produkujemy Wasze obrączki sprawia, że są one twarde i trwałe. Nawet takie powierzchnie, wbrew obiegowej opinii, będą skutecznie opierać się presji czasu. Będziecie cieszyć się ich wyglądam długie lata. Aha, jeszcze te wypolerowane wgłębienia! Tak, właśnie dzięki nim i kontrastowi jakie wywołują można lepiej zauważyć strukturę powierzchni całości. To obrączki kontrastów a jednocześnie są delikatne i subtelne. Przymierzycie?

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - płaski, białe złoto z delikatną żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

  J173.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Acardi

  Write your review