• -15%
Złote Obrączki J173.1
  • Złote Obrączki J173.1

Złote obrączki Acardi

(0) Reviews
3 951,98 zł
3 359,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Acardi to obrączki ślubne prawie jednokolorowe. "Prawie", bo jak widzicie jest tu bardzo delikatny element ze złota żółtego. O atrakcyjności tych obrączek decyduje jednak głównie ich powierzchnia. Jest delikatnie satynowana, przyjemna w dotyku i delikatna w odbiorze. Nie dajcie się jednak zwieść. Technologia w której produkujemy Wasze obrączki sprawia, że są one twarde i trwałe. Nawet takie powierzchnie, wbrew obiegowej opinii, będą skutecznie opierać się presji czasu. Będziecie cieszyć się ich wyglądam długie lata. Aha, jeszcze te wypolerowane wgłębienia! Tak, właśnie dzięki nim i kontrastowi jakie wywołują można lepiej zauważyć strukturę powierzchni całości. To obrączki kontrastów a jednocześnie są delikatne i subtelne. Przymierzycie?

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaski, białe złoto z delikatną żółtą wstawką. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 15g - w zależności od wybranych szerokości.

J173.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Acardi

Write your review