Złote obrączki Venezia

  (0) Reviews
  2 401,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Złote obrączki ślubne Venezia to połączenie klasyki (półokrągły środek) z odrobiną szaleństwa na brzegach obrączki. Ten rant wykonany z białego złota jest nacinany w zagłębieniu. Nacięcia te nazywamy diamentowaniem. Tworzą setki małych lusterek, które odbijają światło w sposób niezwykle skuteczny. To złote obrączki bez kamieni a jednak błyszcza się i mienią w sposób którego nie można przeoczyć. Ten mały szczegół wyróżnia je spośród naszej oferty. Nie wierzycie? Zapraszamy do nas, zobaczcie na własne oczy!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągły, białe złoto z wstawką ze złota w kolorze żółtym. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  C4501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Venezia

  Write your review