• -15%

Złote obrączki Prato

(0) Reviews
3 161,59 zł
2 687,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Prato to obrączki ślubne dzielone pół na pół kolorem. Symetrycznie nacinane fasety mają za zadanie odbijać światło i uczynić ten przedmiot jeszcze bardziej błyszczącym. Te obrączki będą błyszczeć na Twoim ślubie z całych sił! Dodatkowo, nacięcia te zaprojektowaliśmy w przemyślany sposób. Jak widzicie, są nieco schowane co z pewnością przełoży się na ich trwałość. Powierzchnia która nie ma kontaktu z otoczeniem dłużej jest gładka i błyszcząca.

Jeżeli więc takie połączenie do Was przemawia, śmiało! Zamówcie, bądź skontaktujcie się z Janiko -Złote Rzemiosło. Odpowiemy na wszystkie pytania.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - prawie płaski, góra dzielona pół na pół kolor złota żółty i biały. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

B5001.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Prato

Write your review