Złote obrączki Prato

  (0) Reviews
  2 240,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Prato to obrączki ślubne dzielone pół na pół kolorem. Symetrycznie nacinane fasety mają za zadanie odbijać światło i uczynić ten przedmiot jeszcze bardziej błyszczącym. Te obrączki będą błyszczeć na Twoim ślubie z całych sił! Dodatkowo, nacięcia te zaprojektowaliśmy w przemyślany sposób. Jak widzicie, są nieco schowane co z pewnością przełoży się na ich trwałość. Powierzchnia która nie ma kontaktu z otoczeniem dłużej jest gładka i błyszcząca.

  Jeżeli więc takie połączenie do Was przemawia, śmiało! Zamówcie, bądź skontaktujcie się z Janiko -Złote Rzemiosło. Odpowiemy na wszystkie pytania.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - prawie płaski, góra dzielona pół na pół kolor złota żółty i biały. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  B5001.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Prato

  Write your review