• -15%

Złote obrączki Papillata

(0) Reviews
4 742,38 zł
4 031,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Papillata - złote obrączki ślubne dla wielbicieli kultury wschodu. Bambusowy motyw wstawki został wykonany z żółtego złota, całość obrączki to złoto białe. Element ozdobny doskonale odznacza się na białej powierzchni, co nadaje obrączkom wyjątkowy i rzadki na rynku wygląd. Obrączki należą do grupy tych szerszych z naszej oferty. Dostępne są w szerokościach od 6 do aż 8,5 mm. Zobaczcie jak dokładnie są wykonane na zdjęciu (tak, to realne zdjęcie, nie grafika). Janiko Złote Rzemiosło to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji obrączek ślubnych, dlatego każdy nasz wyrób traktujemy specjalnie i z zachowaniem wszystkich rygorów procesu technologicznego. Możecie być pewni że otrzymujecie produkt najwyższej jakości!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła, biała obrączka ze stylizowaną wstawką z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

A7501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Papillata

Write your review