Złote obrączki Papillata

  (0) Reviews
  3 361,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Papillata - złote obrączki ślubne dla wielbicieli kultury wschodu. Bambusowy motyw wstawki został wykonany z żółtego złota, całość obrączki to złoto białe. Element ozdobny doskonale odznacza się na białej powierzchni, co nadaje obrączkom wyjątkowy i rzadki na rynku wygląd. Obrączki należą do grupy tych szerszych z naszej oferty. Dostępne są w szerokościach od 6 do aż 8,5 mm. Zobaczcie jak dokładnie są wykonane na zdjęciu (tak, to realne zdjęcie, nie grafika). Janiko Złote Rzemiosło to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji obrączek ślubnych, dlatego każdy nasz wyrób traktujemy specjalnie i z zachowaniem wszystkich rygorów procesu technologicznego. Możecie być pewni że otrzymujecie produkt najwyższej jakości!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła, biała obrączka ze stylizowaną wstawką z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

  A7501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Papillata

  Write your review