• -15%
Złote obrączki Roma Due
  • Złote obrączki Roma Due

Złote obrączki Roma Due

(0) Reviews
4 742,38 zł
4 031,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Roma Due. To dokładnie ta sama obrączka ślubna co Roma, tylko w odwróconej kolorystyce. Jeżeli gustujesz w białym złocie a nie chcesz się ograniczać w przyszłości i czasem założyć coś z żółtego, będzie idealnie pasować do kompletu. Obrączki wykonane dokładnie w tej samej technice, z takim samym odcięciem w miejscu łączenia się kolorów. To docięcie ma jeszcze jedną zaletę o którym nie wspomnieliśmy. Pięknie załamuje światło odbite, tworząc dodatkowe refleksy świetlne.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła biała góra z wstawką z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

B7501.2

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Roma Due

Write your review