Złote obrączki Roma Due
  • Złote obrączki Roma Due

  Złote obrączki Roma Due

  (0) Reviews
  4 742,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Roma Due. To dokładnie ta sama obrączka ślubna co Roma, tylko w odwróconej kolorystyce. Jeżeli gustujesz w białym złocie a nie chcesz się ograniczać w przyszłości i czasem założyć coś z żółtego, będzie idealnie pasować do kompletu. Obrączki wykonane dokładnie w tej samej technice, z takim samym odcięciem w miejscu łączenia się kolorów. To docięcie ma jeszcze jedną zaletę o którym nie wspomnieliśmy. Pięknie załamuje światło odbite, tworząc dodatkowe refleksy świetlne.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła biała góra z wstawką z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  B7501.2

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Roma Due

  Write your review