Złote Obrączki C7501.1
  • Złote Obrączki C7501.1

  Złote obrączki Firenze

  (0) Reviews
  3 361,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Obrączki złote Firenze to połączenie klasycznego kształtu z nowoczesnym designer i technologią. Do gładkiej, półokrągłej złotej powierzchni dodaliśmy ozdobny element z białego złota. By dodatkowo wyeksponować jego kolor został on nacięty w sposób który gwarantuje feerię odblasków. Tych obrączek nie idzie przeoczyć. To właśnie ten diamentowany element jest za to odpowiedzialny. Piękne, prawda? Ale nie samym pięknem człowiek żyje. Obrączki wykonane są z zachowaniem wszelkich wymogów procesu technologicznego. Są twarde, odporne na zarysowania, oraz ergonomiczne. Wygoda ich noszenia jest niepowtarzalna. Wpadnijcie do naszego salonu, załóżcie na palec a sami się przekonacie. Zapraszamy!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła żółta góra z wstawką z diamentowanego, białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

  C7501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Firenze

  Write your review