• -15%
Złote Obrączki C7501.1
  • Złote Obrączki C7501.1

Złote obrączki Firenze

(0) Reviews
4 742,38 zł
4 031,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki złote Firenze to połączenie klasycznego kształtu z nowoczesnym designer i technologią. Do gładkiej, półokrągłej złotej powierzchni dodaliśmy ozdobny element z białego złota. By dodatkowo wyeksponować jego kolor został on nacięty w sposób który gwarantuje feerię odblasków. Tych obrączek nie idzie przeoczyć. To właśnie ten diamentowany element jest za to odpowiedzialny. Piękne, prawda? Ale nie samym pięknem człowiek żyje. Obrączki wykonane są z zachowaniem wszelkich wymogów procesu technologicznego. Są twarde, odporne na zarysowania, oraz ergonomiczne. Wygoda ich noszenia jest niepowtarzalna. Wpadnijcie do naszego salonu, załóżcie na palec a sami się przekonacie. Zapraszamy!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła żółta góra z wstawką z diamentowanego, białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

C7501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Firenze

Write your review