Złote Obrączki C6501.1
  • Złote Obrączki C6501.1

  Złote obrączki Milano

  (0) Reviews
  3 081,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Milano. Obrączki stwarzające wrażenie "nadmuchanych". Nic bardziej mylnego. Są pełne w środku i wykonane z zachowaniem wszystkich rygorów technologicznych. Projekt zakładał stworzenie przyjemnych, przyjaznych kształtów, które aż chce się nosić na palcu. Czy to się udało? Oceńcie sami czy chcecie by obrączki Milano towarzyszyły Wam w dniu Waszego ślubu. Co oprócz wyglądu? Ergonomia! Jak zawsze myślimy o tym jak będzie Wam się nasza obrączka nosić w przyszłości. Dbamy o to byście byli zadowoleni. W razie pytań, dzwońcie lub piszcie, odpowiemy na wszystkie!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła żółta góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  C6501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Milano

  Write your review