• -15%
Złote Obrączki C6501.1
  • Złote Obrączki C6501.1

Złote obrączki Milano

(0) Reviews
4 347,18 zł
3 695,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Milano. Obrączki stwarzające wrażenie "nadmuchanych". Nic bardziej mylnego. Są pełne w środku i wykonane z zachowaniem wszystkich rygorów technologicznych. Projekt zakładał stworzenie przyjemnych, przyjaznych kształtów, które aż chce się nosić na palcu. Czy to się udało? Oceńcie sami czy chcecie by obrączki Milano towarzyszyły Wam w dniu Waszego ślubu. Co oprócz wyglądu? Ergonomia! Jak zawsze myślimy o tym jak będzie Wam się nasza obrączka nosić w przyszłości. Dbamy o to byście byli zadowoleni. W razie pytań, dzwońcie lub piszcie, odpowiemy na wszystkie!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła żółta góra z wstawką z białego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

C6501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Milano

Write your review