Złote obrączki B6501.2
  • Złote obrączki B6501.2

  Złote obrączki Palloncino Versione

  (0) Reviews
  3 952,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Palloncino Versione to te same obrączki co "Palloncino" tylko w odwróconej kolorystyce. Tak samo efektownie "nadmuchane", a jednak pełne w środku. To ciekawe, "bogate" obrączki ślubne obok których ciężko przejść obojętnie. Zwróćcie uwagę na wnętrze, oraz kompozycje kolorów. Tego nie dostaniecie gdzie indziej. Ten pomysł i precyzja wykonania jest kluczem sukcesu tego wzoru, a fachowa i fajna obsługa klienta Janiko Złote Rzemiosło na pewno pomoże Wam w podjęciu najlepszej decyzji. Napiszcie do nas, zadzwońcie. Czekamy na Wasze pytania!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła góra z wstawkami z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

  B6501.2

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Palloncino Versione

  Write your review