Złote obrączki Ombra Lucente

  (0) Reviews
  3 081,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Ombra Lucente to wariacja na temat obrączek Ombre. Bo dlaczego się ograniczać? Skoro oprawiliśmy żółty pasek złota w białe dlaczego nie podwoić stawki? ;)

  Okazało się że to strzał w dziesiątkę. Lubicie te obrączki bo świetnie wyglądają na palcu. Jakość którą proponujemy naprawdę widać przy tym wzorze. Perfekcyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, oraz jednolity spód robią wrażenie. Cieszymy się, bo ten projekt wyszedł przypadkiem, jest rozwinięciem poprzedniego a okazało się że stał się przebojem i często gości na Waszych ślubach. Gdybyście sobie wymyślili tę obrączkę ślubną w odwrotnej kolorystyce, poszukajcie wzoru Ombra Lucente Versione ;)

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

  → Przekrój - półokrągła góra z wstawkami z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

  B5501.1

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Ombra Lucente

  Write your review