• -15%

Złote obrączki Ombra Lucente

(0) Reviews
4 347,18 zł
3 695,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Ombra Lucente to wariacja na temat obrączek Ombre. Bo dlaczego się ograniczać? Skoro oprawiliśmy żółty pasek złota w białe dlaczego nie podwoić stawki? ;)

Okazało się że to strzał w dziesiątkę. Lubicie te obrączki bo świetnie wyglądają na palcu. Jakość którą proponujemy naprawdę widać przy tym wzorze. Perfekcyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, oraz jednolity spód robią wrażenie. Cieszymy się, bo ten projekt wyszedł przypadkiem, jest rozwinięciem poprzedniego a okazało się że stał się przebojem i często gości na Waszych ślubach. Gdybyście sobie wymyślili tę obrączkę ślubną w odwrotnej kolorystyce, poszukajcie wzoru Ombra Lucente Versione ;)

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła góra z wstawkami z żółtego złota, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

Przybliżona waga prezentowanej pary 10g - 16g - w zależności od wybranych szerokości.

B5501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Ombra Lucente

Write your review