• -15%
Złote obrączki A3501.1
  • Złote obrączki A3501.1

Złote obrączki Tocco a due Colori

(0) Reviews
3 161,59 zł
2 687,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Tocco a due Colori To minimalistyczne, półokrągłe, dwukolorowe obrączki ślubne. Przy projektowaniu ich, chcieliśmy stworzyć propozycję dla miłośniczek i miłośników węższych modeli. Jak widzicie obrączki są dość wąskie, ale to nie oznacza że delikatne. Są odpowiednio wysokie, tak byście nie obawiali się o ich trwałość. Mimo że są dostępne w szerokościach od 4 do 6 mm nie sprawiają wrażenia "małych". maja po prostu inne proporcje i mamy nadzieję że właśnie te przypadną Wam do gustu J

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągła góra, oraz wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny. 

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

A3501.1

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Tocco a due Colori

Write your review