Złote obrączki P5003
  • Złote obrączki P5003

  Złote obrączki Irun

  (0) Reviews
  2 610,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Irun. Jeżeli macie "charakterek", jesteście troszkę zadziorni i chcecie to pokazać to chyba jest dobra propozycja dla Was. Te obrączki są "charakterne", mają trochę "agresywny" design i nie można o nich powiedzieć że są "zwyczajne". Dość skomplikowane a jednocześnie nowoczesne, diamentowane powierzchnie są niezwykle błyszczące. To obrączki które krzyczą - "zobacz jaka jestem wyjątkowa, niezwykła, nowoczesna i błyszcząca!". Obrączki dostępne w szerokościach od 4,5 do 5,5 mm.

  Dodamy jeszcze że to autorski projekt Janiko Złote Rzemiosło. jesteśmy dumni że możemy zaproponować Wam tak wyjątkowe wzory obrączek ślubnych w najlepszej dostępnej na polskim rynku jakości.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - płaskie, lekko wklęsłe. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 8g - 11g - w zależności od wybranych szerokości.

  p5003

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Irun

  Write your review