• -15%
Złote Obrączki Classico Secondo 6mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 6mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 6mm Białe Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 8.5mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Secondo 8.5mm Białe Złoto

Złote obrączki Classico Secondo 6mm - 8.5mm

(0) Reviews
4 495,81 zł
3 821,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

To obrączki dla tych którzy lubią "szerzej" i z większym rozmachem. Classico Secondo 6 - 8,5 mm mają wszystkie zalety węższej wersji. Ten sam, półokrągły przekrój, te same proporcje kształtu będące kompromisem między prawie płaską, tradycyjną obrączką ślubną a tą bardzo wypukłą. Waszym wyborem jest szerokość. Jeśli obrączki maja być okazałe, widoczne z daleka a jednocześnie tradycyjne, to jest to strzał w dziesiątkę. Macie tu możliwość personalizacji szerokości w zakresie 6 - 8,5 mm. Przy tej szerokości szczególnie ważny jest soczewkowy profil spodu obrączki. Oczywiście nadajemy ten kształt wszystkim naszym wzorom, ale tu odczujecie szczególnie jego ergonomię. Nawet przy 8,5 mm obrączka nie będzie uciskać a palec nie będzie się odparzał, nawet podczas największych upałów. Warto wiedzieć że pomyśleliśmy o wszystkim, tak byście byli zadowoleni z zakupu przez wiele lat.

Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Przekrój - zaokrąglona góra, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

Przybliżona waga prezentowanej pary 12g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

B70

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Classico Secondo 6mm - 8.5mm

Write your review