Złote Obrączki Classico Prima 6mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Prima 6mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Prima 8mm Białe Złoto
  • Złote Obrączki Classico Prima 8mm Żółte Złoto
  • Złote Obrączki Classico Prima 6mm Białe Złoto

  Złote obrączki Classico Prima 6mm - 8.5mm

  (0) Reviews
  3 121,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Jeżeli chcesz by symbol Waszych zaślubin był okazały wybierz Classico Secondo w szerokości 6 - 8,5 mm. Otrzymasz najszerszą wersję kolekcji złotych obrączek Classico jaką mamy w ofercie. Tu nie ma kompromisów. Tak szerokie obrączki będzie widać z daleka. Są dość masywne, ale pamiętaj że masz możliwość osobnej konfiguracji męskiej i damskiej. Różnicując ich szerokości możesz uczynić damską nieco delikatniejszą. Solidny kawałek złota u mężczyzny i równie solidna, a jednak delikatniejsza, obrączka damska. Jakie zalety ma ten model? Obrączki są efektowne, czuć je na palcu (więc ich nie zgubisz). Ich powierzania jest wypukła, zbierają dużo światła. Wnętrze jest w kształcie soczewki. Jest to wygodne i bardzo praktyczne. Kształt taki zapobiega odparzeniom i uciskowi, co przy tej szerokości jest szczególnie ważne. Obrączki wykonane są w technologii bezszwowej. Ich powierzchnia jest twarda i odporna na zarysowania. Późniejsza zmiana rozmiaru, czy odnowienie, jest bezproblemowe. Otrzymujesz bardzo solidny produkt z gwarancją producenta. Przy jego cenie jest to, naszym zdaniem, koniecznością. Najwyższa jakość to standard w Janiko - Złote Rzemiosło. Mamy świadomość ceny tego modelu i dajemy z siebie wszystko, byście otrzymali produkt najwyższej jakości! 

  Przybliżona waga prezentowanej pary 11g - 17g - w zależności od wybranych szerokości.

  Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co bezpośrednio skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Przekrój - zaokrąglona góra, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

  → Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

  A70

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Classico Prima 6mm - 8.5mm

  Write your review