• -10%
Złote Obrączki Classico Terzo żółte złoto
  • Złote Obrączki Classico Terzo żółte złoto
  • Złote Obrączki Classico Terzo białe złoto

Złote obrączki Classico Terzo 3mm - 6mm

(0) Reviews
1 560,52 zł
1 404,00 złZniżka 10%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

dotpay

 

PayPal

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączki ślubne Classico Terzo to najbardziej wypukły model z rodziny "Classico". Jest to jego węższa odmiana gdzie personalizujecie szerokość złotych obrączek w zakresie 3 - 6 mm. Czym, tak naprawdę, różnią się te obrączki? Przy większej wypukłości powiększa się powierzchnia która odbija światło. Niby ta sama szerokość co Classico Secondo 3 -6 mm a jednak światła które odbija Terzo jest więcej. A im więcej światła odbije obrączka tym jest bardziej okazała. Wybór należy do Was, różnice są niewielkie a my dajemy Wam wybór. Skorzystajcie z niego, dobierając ten ważny atrybut związku małżeńskiego najlepiej do własnych potrzeb i upodobań.

Obrączki ślubne marki ®Janiko -Złote Rzemiosło to, oprócz wzornictwa, nowoczesna technologia. 

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Przekrój - zaokrąglona góra, oraz wnętrze w kształcie delikatnej soczewki sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie oparza przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć. 

→ Próba 585 (14 karat) potwierdzona oznaczeniem Państwowego Urzędu Probierczego, będąca najlepszym rozwiązaniem w kontekście jakości stopu złota do jego ceny.

Przybliżona waga prezentowanej pary 6 - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

C50

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Classico Terzo 3mm - 6mm

Write your review