• -15%

Złote obrączki Diamond Heart

(0) Reviews
4 001,75 zł
3 401,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Złote obrączki Diamond Heart to propozycja dla romantyków. Jak widać na zdjęciu damską obrączkę zdobi grawerowane serce wypełnione trzema brylantami o średnicy 1,5 mm i masie 0,049ct. Kamienie oprawiane są ręcznie, podobnie wykonywany jest grawer. Serduszko to bardzo romantyczny element i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom panów, ich obrączki pozbawiliśmy tego elementu ;). Pozostała linia ciągnąca się wzdłuż obrączki. Ten projekt to zatem połączenie romantycznych symboli miłosnych i męskiej elegancji. Obrączki dostępne są w szerokościach od 5 do 7 mm i dwóch kolorach. Żółtym i białym.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - półokrągłe. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

b104

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Diamond Heart

Write your review