• -15%
Złote obrączki N5320
  • Złote obrączki N5320

Złote obrączki Attaccamento

(0) Reviews
3 851,06 zł
3 273,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Attaccamento To obrączki łączące powierzchnie moletowane z wyraźnym motywem wypolerowanych linii biegnących naokoło obrączki. Trzy brylanty (w wersji damskiej) oprawione są w dodatkowe, błyszczące powierzchnie, mające za zadanie wzmocnić blask tych szlachetnych kamieni. Oprawa jest wygodna, całkowicie płaska. Nie haczy, nie przeszkadza. Wnętrze obrączek jest tradycyjnie wypolerowane i ma przekrój soczewki. Jest lekko wypukłe. Czy moletowana powierzchnia jest trwała? Jak najbardziej. Obrączki produkowane są w technologii  bezszwowej co bezpośrednio przekłada się na twardośc stopu złota. Możecie być spokojni! 

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g - 14g - w zależności od wybranych szerokości.

n5320

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Attaccamento

Write your review