• -15%
Złote obrączki N5130
  • Złote obrączki N5130

Złote obrączki Romanza

(0) Reviews
3 851,06 zł
3 273,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Romanza To moletowane obrączki złote z dwoma brylantami w wersji damskiej ozdobione dodatkowo mijającymi się, wypolerowanymi liniami biegnącymi wzdłuż. Nie wszyscy lubią wypolerowane powierzchnie i rozumiemy to. Chcąc dać Wam jak najszerszy wybór obrączek ślubnych, starając się jednocześnie sprostać wszystkim wymaganiom, stworzyliśmy tę propozycję. Molet sprawia że kolor złota jest głębszy i świetnie kontrastuje z blaskiem brylantów. Jednocześnie wypolerowany środek to z jednej strony wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, z drugiej miły (w połączeniu z moletowaną górą) akcent designerski. Oczywiście, jak we wszystkich naszych obrączkach, znajdziecie tu również wygodny soczewkowy profil od środka. Obrączki dostępne są w szerokościach od 5 - 7 mm i można łączyć w pary różne szerokości.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 9g -  14g - w zależności od wybranych szerokości.

n5130

Specyficzne kody

Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Romanza

Write your review