Złote obrączki N5130
  • Złote obrączki N5130

  Złote obrączki Romanza

  (0) Reviews
  3 851,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji zamówienia 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Romanza To moletowane obrączki złote z dwoma brylantami w wersji damskiej ozdobione dodatkowo mijającymi się, wypolerowanymi liniami biegnącymi wzdłuż. Nie wszyscy lubią wypolerowane powierzchnie i rozumiemy to. Chcąc dać Wam jak najszerszy wybór obrączek ślubnych, starając się jednocześnie sprostać wszystkim wymaganiom, stworzyliśmy tę propozycję. Molet sprawia że kolor złota jest głębszy i świetnie kontrastuje z blaskiem brylantów. Jednocześnie wypolerowany środek to z jednej strony wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, z drugiej miły (w połączeniu z moletowaną górą) akcent designerski. Oczywiście, jak we wszystkich naszych obrączkach, znajdziecie tu również wygodny soczewkowy profil od środka. Obrączki dostępne są w szerokościach od 5 - 7 mm i można łączyć w pary różne szerokości.

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 9g -  14g - w zależności od wybranych szerokości.

  n5130

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Romanza

  Write your review