• Nowy
OL4002
  • OL4002

Złote obrączki brylantowe koło

(0) Reviews
3 933,00 zł
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji 7 - 14 dni roboczych !

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Obrączka złota damska powstała jako ciąg połączonych ze sobą 17 okręgów, w których centrum oprawiony jest brylant. Każdy brylantowy kamień otoczony jest ośmioma kornami, które wypolerowane dodatkowo rozświetlają wyrób.

Obrączka występuje w naszej ofercie w szerokości 4 mm. W damskiej obrączce oprawiliśmy 17 brylantów w rozmiarze 1,50 o łącznej masie 0,30 ct. Opcjonalnie w obrączce mogą się znaleźć dowolne, wybrane przez Was, kamienie szlachetne lub cyrkonie.

Zauważ, że profil tej obrączki skonstruowany jest tak, by chronić kamienie przed uszkodzeniami podczas użytkowania. Dłużej będą maksymalnie odbijać światło, co czyni je błyszczącymi. Kamienie oprawiamy ręcznie a na oprawę otrzymujecie gwarancję.

Męska obrączka to prosty, płaski design z ergonomicznym soczewkowym przekrojem od spodu. Obrączka męska jest dostępna w szerokościach od 4 do 7 mm.

Obrączki te dostępne są w dwóch kolorach. Żółtym i białym.

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane z dwóch stopów złota o kolorze żółtym i białym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 8g - 12g - w zależności od wybranych szerokości obrączki męskiej.

OL4002

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki brylantowe koło

Write your review