• -15%

Złote obrączki Trapezio Brillante

(0) Reviews
4 218,94 zł
3 586,00 złZniżka 15%
Brutto
Szerokość obrączki damskiej
Szerokość obrączki męskiej
Kolor złota
Oprawa kamieni
Surowiec
Ilość
Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

 

Przelewy24

 

Blik

 

Grawer gratis!

 

Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

 

Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

Trapezio Brillante. Płaskie obrączki ślubne o przekroju trapezu. Przekładając na "polski" oznacza to że są płaskie, a ich krawędzie są wyraźnie ścięte. Otrzymujemy w ten sposób dodatkowe dwie powierzchnie odbijające światło. A odblasków i światła w złocie nigdy za wiele, prawda? :) A skoro mówimy o blasku, nie można nie zauważyć 5 brylantów o łącznej masie 0,058 ct oprawionych w kształt łezki. Ta oprawa nie tylko jest ładna, chowa również  kamienie poniżej linii powierzchni obrączki. Będą tam bezpieczne od zarysowań i przypadkowych uderzeń. Od wewnątrz obrączki są lekko wypukłe. Będą się dobrze i wygodnie nosić!

→ Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

→ Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

→ Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

C101

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Write your review

Złote obrączki Trapezio Brillante

Write your review