Złote obrączki Trapezio Brillante

  (0) Reviews
  4 219,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

   

  Przelewy24

   

  Blik

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Trapezio Brillante. Płaskie obrączki ślubne o przekroju trapezu. Przekładając na "polski" oznacza to że są płaskie, a ich krawędzie są wyraźnie ścięte. Otrzymujemy w ten sposób dodatkowe dwie powierzchnie odbijające światło. A odblasków i światła w złocie nigdy za wiele, prawda? :) A skoro mówimy o blasku, nie można nie zauważyć 5 brylantów o łącznej masie 0,058 ct oprawionych w kształt łezki. Ta oprawa nie tylko jest ładna, chowa również  kamienie poniżej linii powierzchni obrączki. Będą tam bezpieczne od zarysowań i przypadkowych uderzeń. Od wewnątrz obrączki są lekko wypukłe. Będą się dobrze i wygodnie nosić!

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  C101

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Trapezio Brillante

  Write your review