Złote obrączki C113
  • Złote obrączki C113

  Złote obrączki Unita Quattro

  (0) Reviews
  2 818,00 zł
  Brutto
  Szerokość obrączki damskiej
  Szerokość obrączki męskiej
  Kolor złota
  Oprawa kamieni
  Surowiec
  Ilość
  Czas realizacji 3 - 14 dni roboczych!

   

  dotpay

   

  PayPal

   

  Grawer gratis!

   

  Darmowa i ubezpieczona przesyłka!

   

  Gwarantowany zwrot! (Rregulamin art. VIII)

  Unita Quattro to druga wariacja obrączek Unita. Te same zalety, czyli niepowtarzalna ergonomiczność kształtu wnętrza, który docenicie po latach użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Kiedy spuchną Wam palce (tak, tak, zdarza się to dość często) lub kiedy trzeba będzie ją zdjąć do pracy w ogrodzie. Ten mocno soczewkowy kształt wewnątrz naprawdę się sprawdza w każdych warunkach. No dobrze, ale czym się różni od Unita? Kształtem oprawy kamieni i ich ilością. mamy tu 4 brylanty o łącznej masie 0,054 ct bądź cyrkonie do wyboru oprawione w kształt fali. Więc jeżeli poprzednie obrączki z tej serii były dla Was zbyt minimalistyczne, to ta fala lekko tę prostotę przełamuje, nie pozbawiając jednocześnie charakteru. 

  → Technologia bezszwowa (wykonanie obrączki bez lutowania) - powoduje że gotowy wyrób jubilerski jest twardy, co skutkuje podwyższoną trwałością. Jednocześnie technika ta sprzyja ewentualnej zmianie rozmiaru obrączki w przyszłości.

  → Obrączki wykonane ze stopu złota o kolorze żółtym.

  → Przekrój - płaskie. Wnętrze w kształcie soczewki które sprawia że obrączka jest praktycznie niewyczuwalna na palcu. Nie uciska, nie "odparza" przy wysokich temperaturach i łatwiej, w razie potrzeby, ją ściągnąć.

  Przybliżona waga prezentowanej pary 7g - 12g - w zależności od wybranych szerokości.

  C113

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Złote obrączki Unita Quattro

  Write your review